DOM ROŚLIN
Chcesz podzielić się swoimi roślinami ? Przynieś je do nas :)
LifePlan Academy
Uwaga! 🙂 Zapraszamy młodzież na cykl wyjątkowych, bezpłatnych warsztatów! Nasz Dom Kultury nawiązał współpracę z Fundacją Marka Kamińskiego, która jest autorem programu LifePlan Academy. LPA to program motywacyjno-rozwojowy, skierowany do młodych ludzi w wieku 14-20 lat. W ramach niego odbędą się cztery spotkania, podczas których młodzież dostanie konkretne narzędzia przydatne w codziennym życiu.
Zajęcia multisensoryczne
Zapraszamy na zajęcia multi-sensoryczne dla najmłodszych
Zajęcia Jogi Kundalini
Zapraszamy serdecznie w każdy piątek o godz. 18.00 na półtoragodzinne zajęcia Jogi Kundalini z Pracownia Dzieło Jogi. Podczas zajęć z instruktorką Katarzyną Drozd pracujemy z ciałem, ruchem, oddechem i dźwiękiem. Dzięki jodze zyskamy elastyczne i mocne ciało, pogłębimy oddech, wyciszymy umysł, poradzimy sobie ze stresem dnia codziennego.
Konkurs plastyczny PROJEKT NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ
Poznaliśmy laureatów tegorocznego konkursu. Zobacz pełną listę nagrodzonych.
Oferta zajęć Domu Kultury Atrium na rok szkolny 2023/24
Zapoznaj się z ofertą naszych cyklicznych zajęć. Mamy wiele nowych propozycji i nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapisy bezpośrednio u instruktorów.. Do zobaczenia w Atrium :)
Pracownia sitodruku
Zapraszamy do jedynej w Legnicy pracowni sitodruku. Zajęcia odbywają się we wtorki. W godzinach 15.00-17.00 zapraszamy dzieci natomiast od 17.00 do 20.00 młodzież i osoby dorosłe
Mamy nowy kalendarz
Zachęcamy do pobrania kalendarza wykonanego przez dzieci uczęszczające na zajęcia graficzne organizowane przez nasz dom kultury prowadzone przez Agnieszkę Matwiejszyn. Kalendarz przedstawia wizerunki smoków powstałe w technice linorytu.
XXII Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastorałek "Atrium 2024"
Za nami kolejny festiwal. Tak oto prezentuje się lista tegorocznych laureatów.

  • Serdecznie zapraszamy na 15 edycję turnieju w grę karcianą kolekcjonerską Magic: the Gathering z cyklu Commander Leviathan Legnica.
  • Czas: sobota 2 marca 2024 r. Start zapisów: 9:30. Start pierwszej rundy 10:00.
  • Miejsce: Dom Kultury Atrium. Legnica, ul. Pomorska 19.
  • Wpisowe: Jeden Play Booster Murders at Karlov Manor od każdego gracza.
  • Nagrody: redraft rzadkich kart z boosterów Murders at Karlov Manor + dodatkowe boostery i promocyjne karty + akcesoria dla graczy
  • Zachęcamy do zapoznania się z opisem formatu Commander Leviathan:
    https://leviathancommander.wixsite.com/home/rules?fbclid=IwAR0Tc5IEfnS7AbHK-nOTQr0yoXFmRN6ZMRe8HVGTBi1ONN1oRqnrHjktUcs