KONKURS PLASTYCZNY
„Leśne sprawy Misia Adwokata" - książki są w zasięgu ręki, wystarczy tylko wziąć udział w konkursie plastycznym
OGRODY - Wystawa prac Marii Rogali
Wystawę można oglądać od 04 września do 13 października w godzinach 10:00-18:00. Wernisaż wystawy 15 września o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.
Jeszcze więcej uśmiechu
Kolejna odsłona aktorów Legnickiej Spółdzielni Komediowej w Domu Kultury Atrium już 22 września. Serdecznie zapraszamy. Bilety do nabycia w internecie lub na miejscu tuż przed spektaklem.
Oferta zajęć Domu Kultury Atrium na rok szkolny 2023/24
Wakacje już za nami, wkrótce wracamy do naszych cyklicznych zajęć. Mamy wiele nowych propozycji i nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. W ostatnim tygodniu września zapraszamy na zajęcia otwarte, a zapisy od 2 października. Do zobaczenia w Atrium :)
SĄsiedzkość od kuchni!
Mamy to! Szczegółowy program wydarzeń międzypokoleniowego projektu SĄsiedzkość od kuchni! W trakcie spotkań: sąsiedzka wymiana owocowo-warzywna, wspólne wykonywanie przetworów, warsztaty rysunkowe, spotkania z dietetyczką,
Prawo od małego
.... czyli nasze prawa i obowiązki w życiu codziennym. Inicjatywa przeznaczona dla najmłodszych i najstarszych mieszkańców Legnicy.
Nasz kalendarz
Zachęcamy do pobrania kalendarza wykonanego przez dzieci uczęszczające na zajęcia graficzne organizowane przez nasz dom kultury.
Spółdzielczy Dom Kultury „Atrium” oraz Galeria Sztuki w Legnicy zapraszają 7 czerwca  (środa) o godz. 16.30 na spotkanie z biżuterią artystyczną i organizatorami Legnickiego Festiwalu SREBRO – międzynarodowego wydarzenia poświęconego współczesnej biżuterii, które od ponad 40 lat odbywa się w Galerii Sztuki w Legnicy.
 
W trakcie spotkania dowiemy się m.in.: Czym jest biżuteria artystyczna i dlaczego oprawione w autorską wizję szkiełka, drewno, plastik, a nawet odpady (!) mogą okazać się cenniejsze niż złoto i diamenty? Z czego znani są polscy projektanci biżuterii na świecie? Czy techniki złotnicze można połączyć z szydełkowaniem?