ARCHIWUM
Wigilia z Nadzieją Drukuj Email
  

Jak co roku w okresie przedświątecznym w Domu Kultury "Atrium" odbyło się spotkanie wigilijne osób niepełnosprawnych zorganizowane przez Stowarzyszenie "Nadzieja". Wieczór uświetniło przedstawienie przygotowane przez członków stowarzyszenia. Podobnie jak i sama Wigilia, powoli staje się to tradycją, mało tego, każdego roku poziom prezentowanych sztuk stale wzrasta. W tym roku mieliśmy okazję zobaczyć spektakl oparty na słynnej Dickensowskiej "Opowieści Wigilijnej". Dzięki życzliwości pracowników TV Dami, będziemy mogli zobaczyć go również w świąteczny weekend w naszej lokalnej telewizji kablowej. W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście, a wśród nich Biskup Pomocniczy Diecezji Legnickiej Marek Mendyk, oraz prezydent Tadeusz Krzakowski. Jak stary zwyczaj każe zebrani podzielili się opłatkiem, a na stołach pojawiło się dwanaście świątecznych potraw. Były także kolędy i Święty Mikołaj ze swoją świtą Elfów, no i oczywiście mnóstwo gwiazdkowych prezentów. (Zajrzyj do galerii)

 
Andrzejki w "Atrium" Drukuj Email
  

Stowarzyszenie na Rzecz Aktywności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Ruchową "Zielony Dom" było organizatorem andrzejkowej, integracyjnej zabawy zorganizowanej w Domu Kultury "Atrium" na osiedlu "Piekary" w Legnicy. W zabawie wzięli udział podopieczni stowarzyszenia wraz z rodzinami, wolontariusze oraz zaproszeni przyjaciele. W programie nie zabrakło tanecznych pląsów i zabaw przy muzyce, no i oczywiście wróżb andrzejkowych, przygotowanych przez nauczycieli Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy. Na uczestników czekał także słodki poczęstunek i loteria fantowa.

  

 
Turniej Łuczniczy o Puchar Prezesa Drukuj Email
 
W dniu 7 listopada Dom Kultury „Atrium” był organizatorem Turnieju Łuczniczego o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Piekary”. O najwyższe trofeum zawodnicy walczyli w pięciu kategoriach : Pierwszy krok, Apacz, Orlik, Młodzik i Oldboy. W zawodach wzięło udział ok. 50 uczestników z klubów: „Skrzat” Legnica, „Irokez” Legnica, „Centaur” Kunice, „Tatar” Legnickie Pole, „Strzelec” Legnica.
Więcej…
 
LEG-JUMP PO RAZ 11 Drukuj Email
 
NAGRODA GRAND PRIX - FLESZ - MCK Legnica
 
I MIEJSCE - STOKROTKI - Przedszkole Niepubliczne Stokrotka w Legnicy
 
I MIEJSCE - ALTERNATYWA - OKiS Leśna
 
II MIEJSCE - STREET DANCE - DK Atrium w Legnicy
 
III MIEJSCE - SEKCJA TANECZNA - DK Atrium w Legnicy
 
WYRÓŻNIENIE - PROJECT - VI LO w Legnicy
 
Barbie Talent Show Drukuj Email

  

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL