Turnieje łucznicze
Turnieje Łucznicze 2017

Otwarty Turniej Łuczniczy o Puchar Pani Dyrektor Domu Kultury „Atrium”

07.04.2017 Dom Kultury Atrium w Legnicy.

WYNIKI :

APACZ DZIEWCZĘTA :

I – Julia Paluch – Irokez Legnica – 304 pkt.

II – Ines Towarek – Irokez Legnica – 296 pkt.

III – Zofia Cichocka – Tatar Legnickie Pole – 276 pkt.

IV – Alicja Majchrzak – Tatar Legnickie Pole – 225 pkt.

APACZ CHŁOPCY :

I – Adrian Czochara – Tatar Legnickie Pole – 293 pkt.

II – Marcin Kostka – Centaur Kunice – 292 pkt.

III – Krystian Marek – Irokez Legnica – 279 pkt.

IV – Jakub Jędrzejczyk – Irokez Legnica – 233 pkt.

ORLIK DZIEWCZĘTA :

I – Alicja Huk – Talent Wrocław – 332 pkt.

II – Maja Majchrzak – Tatar Legnickie Pole – 299 pkt.

III – Oliwia Klimek – Irokez Legnica – 297 pkt.

IV – Julia Nowak – Centaur Kunice – 230 pkt.

ORLIK CHŁOPCY :

I – Kacper Tęcza – Irokez Legnica – 313 pkt.

II – Marcel Matulak – Centaur Kunice – 259 pkt.

III – Dominik Swenderski – Tatar Legnickie Pole – 241 pkt.

III – Wojciech Filipek – Irokez Legnica – 241 pkt.

IV – Mateusz Zdziarski – Tatar Legnickie Pole – 226 pkt.

V – Mikołaj Bambrowicz – Irokez Legnica – 226 pkt.

VI – Rafał Gil – Irokez Legnica – 139 pkt.

VII – Michał Konopacki – Irokez Legnica – 85 pkt.

MŁODZIEŻOWIEC :

I – Jakub Duda – Centaur Kunice – 282 pkt.

II – Jakub Mazgis – Centaur Kunice – 203 pkt.

III – Patrycja Wolska – Irokez Legnica – 163 pkt.

IV – Małgorzata Dobrucka – Irokez Legnica – 162 pkt.

V – Michał Żychoniuk – Irokez Legnica – 159 pkt.

OLDBOJ :

I – Artur Bambrowicz – Irokez Legnica – 295 pkt.

II – Huk Marek – Tatar Legnickie Pole – 275 pkt.

III – Marek Konopacki – Irokez Legnica – 213 pkt.

 
Turnieje Łucznicze 2016

W dniu 23 października 2016 roku Dom Kultury „Atrium” był organizatorem Otwartego Turnieju Łuczniczego o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Piekary”. Wzięło w nim udział 31 zawodników z terenu Legnicy i okolicznych miejscowości reprezentujących następujące kluby: „Centaur” – Kunice, Tatar – Legnickie Pole, „Talent” – Wrocław oraz „Irokez” – Legnica z Domu Kultury „Atrium”. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w czterech kategoriach wiekowych zajmując następujące miejsca :

„Apacz” – dziewczęta

1. Julia Paluch – „Irokez” Legnica - 299 pkt.

2. Alicja Majchrzak – „Tatar” Legnickie Pole - 242 pkt.

3. Martyna Szpryngiel – „Irokez” Legnica - 206 pkt.

„Apacz” – chłopcy

1. Jakub Jędrzejczyk – „Irokez” Legnica - 323 pkt.

2. Krystian Marek – „Irokez” Legnica - 312 pkt.

3. Wojciech Filipek – „Irokez” Legnica - 302 pkt.

4. Mateusz Szymula – „Tatar” Legnickie Pole - 285 pkt.

5. Marcel Matulak – „Centaur” Kunice - 282 pkt.

6. Miłosz Kirow – „Irokez” Legnica - 272 pkt.

7. Tomasz Garbarczyk – „Irokez” Legnica - 236 pkt.

8. Krystian Kućko – „Irokez” Legnica - 223 pkt.

„Orlik” – dziewczęta

1. Oliwia Klimek – „Irokez” Legnica - 295 pkt.

2. Alicja Huk – „Talent” Wrocław - 289 pkt.

3. Maja Majchrzak – „Tatar” Legnickie Pole - 281 pkt.

4. Julia Nowak – „Centaur” Kunice - 260 pkt.

5. Anna Grelewska – „Tatar” Legnickie Pole - 116 pkt.

„Orlik” – Chłopcy

1. Kacper Tęcza – „Irokez” Legnica - 282 pkt.

2. Mateusz Zdziarski – „Tatar” Legnickie Pole - 249 pkt.

3. Mikołaj Bambrowicz – „Irokez” Legnica - 244 pkt.

4. Dominik Swenderski – „Tatar” Legnickie Pole - 232 pkt.

„Młodzieżowiec” – dziewczęta

1. Patrycja Wolska – „Irokez” Legnica - 272 pkt.

2. Małgorzata Dobrucka – „Irokez” Legnica - 240 pkt.

3. Kinga Szpryngiel – „Irokez” Legnica - 239 pkt.

4. Oliwia Charyszczak – „Irokez” Legnica - 176 pkt.

„Młodzieżowiec” – chłopcy

1. Michał Żychoniuk – „Irokez” Legnica - 273 pkt.

„Oldboj”

1. Czesław Syc – „Centaur” Kunice - 295 pkt.

2. Marek Huk – „Tatar” Legnickie Pole - 274 pkt.

3. Edward Marciniak – „Tatar” Legnickie Pole - 262 pkt.

4. Mariusz Majchrzak – „Tatar” Legnickie Pole - 225 pkt.

5. Artur Bambrowicz – „Irokez” Legnica - 210 pkt.

6. Mariusz Charyszczak – „Irokez” Legnica - 188 pkt.