Aktualności
Jankowiaki górą !!! Drukuj Email

   

Zwycięstwem Tomka Jankowiaka zakończył  się kolejny turniej z cyklu Dolnośląskiego Młodzieżowego Grand Prix w szachach. Do rozegranych w DK Atrium zawodów przystąpiło 37 zawodników, którzy przez 4 godziny rozegrali 7 rund. Zawody wygrał polkowiczanin Tomasz Jankowiak gromadząc 5,5 pkt. wyprzedzając swojego brata Piotrka tylko lepszą dodatkową punktacją. Również 5,5 pkt. uzyskali 3.Krzysztof Łukasiewicz oraz 4.Radosława Lascar. Ponadto w czołówce znaleźli się 5. Wojciech Jakubowski 6.Gabriela Maciak oraz 6.Grzegorz Krawiec -wszyscy z 5 pkt. Na uwagę zasługuje występ 8-letniego Kacpra Kozubala oraz 7-latka Mateusza Koźlaka, którzy w tak silnej stawce zdołali zgromadzić po 4 pkt. Wszyscy uczestnicy zmagań otrzymali nagrody ufundowane przez DK Atrium oraz ASSZ Miedź Legnica, a kolejne zmagania młodych adeptów królewskiej gry już 15.12.2012.

 
W samą dychę Drukuj Email

22 września w Legnickim Polu odbył się Turniej Łuczniczy „Na zakończenie Lata” organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Klub Sportowy "Skrzat"  oraz Uczniowski Klub Sportowy „Tatar”. Z bardzo dobrej strony pokazali się na nim wychowankowie naszego domu kultury uczęszczający na zajęcia sekcji łuczniczej Julia Kopcza i Szymon Adamczyk. Julia zwyciężyła w kategorii Apacz zdobywając 291 punktów. Również Szymon okazał się najlepszy w swojej kategorii i z wynikiem 289 punktów stanął na najwyższym stopniu podium.

 
 
LEG-JUMP PO RAZ 11 Drukuj Email
 
NAGRODA GRAND PRIX - FLESZ - MCK Legnica
 
I MIEJSCE - STOKROTKI - Przedszkole Niepubliczne Stokrotka w Legnicy
 
I MIEJSCE - ALTERNATYWA - OKiS Leśna
 
II MIEJSCE - STREET DANCE - DK Atrium w Legnicy
 
III MIEJSCE - SEKCJA TANECZNA - DK Atrium w Legnicy
 
WYRÓŻNIENIE - PROJECT - VI LO w Legnicy
 
Kolejny "Filantrop" trafia do Atrium Drukuj Email

15 września 2012 r. w sali Hotelu Qubus setki osób wzięło udział w uroczystej Gali konkursu o tytuł „Filantropa Roku Regionu Legnickiego 2011”. Dwa zaszczytne tytuły trafiły na osiedle "Piekary". W kategorii Firma wyróżniono Przedszkole Niepubliczne „Tęczowy Zakątek”, a w kategorii Osoba Fizyczna pracownika Domu Kultury „Atrium” Piotra Szymczewskiego. Przypomnijmy, że w 2008 roku Filantropem Roku w kategorii Instytucje został nasz dom kultury, więc jest to już drugie, tak ważne wyróżnienie dla naszej placówki. Dowiedz się więcej.

Foto: Wojciech Obremski (lca.pl)
 
Drukuj Email

ZOBACZ WIĘCEJ

 
Jeszcze tylko ........, maj, czerwiec i znów będą wakacje. Drukuj Email

Wakacje niedawno się skończyły, ale minęły tak szybko, jakby trwały tylko chwilę. Na szczęście zostało parę zdjęć, które pomogą nam przypomnieć sobie te miłe chwile.

  

Zapraszamy do galerii

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 8